Artists
Aaron Austin
Abbey Blake
(Pretty Happy)
Adam Sykes
Adriano Viterbini
(I Hate My Village)
Alejandro Elizondo Cantu
Alex and Tom
(A.A. Williams)
Alex Belmonte
(Vs Colour / Jennylee)
Alex Grube
(Mark Forster)
Alicia Kim
(Dokoe)
Andrea De Poi
(Georgieness)
Andrea Scarfone
(Julie's Haircut)
Andrea Volpato
(New Candys)
Andrew Schibilla
(Ambient Endeavors)
Anthony Pirog
(The Messthetics)
Ari May
(Faetooth)
Aslan Freeman
(Lainey Wilson)
Austin Woodward
Ben Lemelin
Ben Sargent
(Sidewinder)
Bill Pritchard
Billy Tegethoff
Bláthin Eckhardt
(Peaches)
Bo Lueders
Boaz Roberts
(Love Fame Tragedy)
Brandon Graham
(Dream Phases)
Brent Bergholm
Brett Reagan
(CHEW)
Brian Donohue
Brody Uttley
Calvin Phua
(Stopgap)
Carla Rivarola
Caroline Swon
(Brother Bird)
Chad Houts
Charles Horse
(King Salamander)
Charlie Jilton
Cherch
Chris DiPino
(The Warlocks)
Chris Hawkes
(Dawn and Hawkes)
Christian Lembach
(Whores)
Christopher Bennett
Chuck Moriss III
(Jared & The Mill / Sydney Sprague / Highland Recording)
CJ Hockenbury
(ipsofakto.)
Clement Flandrois
(Svart Crown)
Clinton Jacob
(mr.phylzzz)
Collin Miller
(Collin Milller & The Brother Nature)
Connor Peterson
Wig Doubt
Constantine “Kostas” Siozos
(Black Kaiser / Heritage)
Dan Aid
(Authority Zero)
Dan Minoza
Dan Nightingale
(Conjurer)
Daniel Briceno
(La Vida Boheme)
Daniel Chae
Daniel Gayler
Daniel Thomson
(Sparrows)
Dennis Sanders
(Spirit In The Room)
Derek Nelson
(Green Jello, Wake, Temple of Night, Dammit Goldie)
Diana Chittester
Douglas Showalter
(Cam)
Duncan Lloyd
(Maximo Park)
Edison Lo
Elias Avila
(The Frights)
Elliott Frank
(Harvey Pekar)
Elmo Price
(Deltaphonic)
Erik Janson
Eva Alexandra Liu
Evan Reiss
(Sleepy Sun)
Eve Beeker
(To Be Gentle)
Fernando Pareta
Francesco Bacci
(Ex-Otago)
Gabriella Relos
(afloat)
Galax Excobar
(Greenwitch)
Giz Lee Gibbs
Greg Kubacki
(Car Bomb)
Gregory Rogove
(Megapuss / Priestbird / Rogov)
Harriet Doveton
(Colour Me Wednesday)
Ian Crossman
If These Trees Could Talk
J. Marco
Jannek Zachner
(Jess Adams)
Jared Colby
(Alana Royale)
Jared Scharff
(Pearl Lion)
Jedidiah Lachmann
Jeff Nations
Jeff Smith
(Living Body)
Jeremy Katz
Jerome Plasseraud
(Hindi Zahra)
Jesse Zuretti
(Marvel Entertainment / Binary Code)
Jicholas Nanack
(Fujiwara Tofu Shop)
Jimmy Wilkens
(The Sonder Bombs)
Joao Gonzalez
(Soft Glas)
Joe Andreoli
(Giraffes? Giraffes!)
Joe Vitale Jr.
(Ravenwood)
Joel Grind
(Toxic Holocaust)
John Bonoan
(Bochek)
John Ross
(Wild Pink)
Johnathon Ford
(Unwed Sailor)
Johnny Aries
(The Drums)
Jon Dorn
Jonathan Toscano
(Ozymosys featuring Omar Hakim & Rachel Z)
Jose Medeles
(1939 Ensemble)
Jose Pablo Garcia Canales
(IAH)
Joseph Lekkas
(Palm Ghosts)
Josh Valle
Joyous Wolf
(Blake Allard)
Justin Longshore
(Through The Eyes of the Dead)
Justin Maranga
(Ancestors / Isla June / Night Horse)
Kacper Budziszewski
Karoline Rose
(SUN)
Kat King
Kathrine Shepard
(Sylvaine)
Ken Rose
Korel Tunador
(Goo Goo Dolls / Katy Perry / Jada Pinkett Smith)
Kostas Siozos
(Black Kaiser)
Kurt Fowles
(Years Spent Cold)
KW Campol
(Vile Creature)
Laurence Vidal
Lisa Kacos
Livvy Bennett
(Mamalarky)
Liz Stokes & Jonathan Pearce
(The Beths)
Loli Molina
LT Magnotto
(Above This Fire)
Lu Salinas
(qbo)
Lucas Kadish
Lucinda Livingstone
(Cult Dreams)
Luis Gonzales
Luis Santos
Luke Gruntz
(Cleopatrick)
Lysistrata
Mac Peterson
(Wig Doubt)
Macy Santa Maria
Madison Whitaker
(Sailor Poon)
Mauricio Condon
(IAH)
Mark Shortall
Matthew Pantelis
(Non Exotic)
Matt Holliman
Matt Straw
Maurice Flee
(Gorilla Pulp)
Michael Collins Platt
Michaël Goffard
(It It Anita)
Michael Whiteside
(Childspeak)
Miguel Reyes
(Michael Seyer)
Mike DeMaria
(Alustrium)
Mike Gay
(Xander And The Peace Pirates)
Mosahefu
Nate Garrett
(Spirit Adrift / Gatecreeper)
Nathan Mcleish
Nathan Zoob
(Zoob)
Nathaniel Gleason
Nicholas Ross
(Don’t Get Lemon)
Nick Alamanov
(Lucky Number Nick)
Nick Aranda
Nick Diener
Nico Caruso
Olivia Oyama
(Sound Engineer, Peaches)
Pamelia Stickney
Peter Arensdorf
(King Woman)
Ralfy Valencia
(Pitbull)
Ramon Espejo
(Intoxxxicated)
Ray Libby
Ricardo Lagomasino
(Lucy Dacus Band)
Robbie Ludvigsen
(Downhaul)
Robert Navarro
Rony Feliz
(Pitbull)
Ryan Blankley
(Panic Worm)
Ryan Fletterick
(Oregon Space Trail of Doom)
Ryan Siew
(Polaris)
Sam Grant
(Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs)
Sam Rushton
Sarah Goldstone
(Lucy Dacus Band)
Sarah Jane Hargis
Scott Prater
(GUHTS)
Scott Simpson
(Alpha Wolf)
Sean Bonnette
(AJJ)
The Seer
(Magic Sword)
Sef
(Your Favorite Enemies)
Shane Crump
(Alesana)
Simon Small
(Apologies, I Have None)
Simona Ohlsson
(Vokonis)
Stefan Huth
(Touch Guitars)
Stephen Becker
(Vagabon)
Sterling Musk
(King Salamander)
Steven Scott
Stuart Wilkinson
(David Brent & Foregone Conclusion / Andy Burrows)
Thomas Brenneman
(Still Motions)
Thomas Cowgill
(King Dude)
Tim Held
(Podular Modcast)
Tim Riley
Timo Ellis
(Netherlands)
Todd Clouser
Todd Jones
(Nails)
Tony Ash
(Conan Neutron & the Secret Friends)
Tomas Doncker
Tyler Irish
(Witchkiss)
Tyler Perkins
(Champagne Colored Cars)
Veronica Cruz
Victoria Park
(Squirrel Flower / Pictoria Vark)
Vinicius Moreira-Yeoell
(Wallflower)
Vincent DiGioia
(Vagabond Audio)
Warren Walker
William Cruz Ruiz
(Sach / Bass Lab Six)
Xabier Iriondo
(Afterhours / Bunuel)
Zach Cooper
(King Garbage)
Zack Mexico